Transparent
Inloggen
Sluiten

Geertruida in top tien slechtste aankopen

8 mei 2025 12:54 - BILD
Foto: Pro Shots

Geertruida in top tien slechtste aankopen; image source: Pro Shots

Ook bij onze Oosterburen is het Bundesliga-seizoen bijna voorbij. En dus vond BILD het tijd voor de jaarlijkse transferranking. Daarbij stelt de krant een top tien samen van de beste en slechtste transfers. Voormalig Feyenoorder Lutsharel Geertruida (24) komt er met een achtste plek niet bijzonder goed vanaf. De verdediger vertrok vorige zomer voor een miljoenenbedrag naar RB Leipzig maar heeft daar nog niet bepaald weten te imponeren.

Volgens het medium is Leipzig er bekaaid vanaf gekomen met de zomerse transfer van Geertruida: "Ze haalden Geertruida voor twintig miljoen euro als de vervanger van de naar Al-Nassr vertrokken Mo Simakan. Hoewel de Nederlander in eerste instantie veel speelde, kon hij het gat dat het Franse "mentaliteitsmonster" achterliet noch sportief en noch qua karakter en mentaliteit opvullen. Geertruida start de laatste tijd vaker vanaf de bank als in de basis."




Discussieer mee op de forums


Tags

geertruida leipzig bekaaid bild bundesliga imponeren mentaliteitsmonster miljoenenbedrag nassr oosterburen opvullen simakan transferranking

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 56.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen eredivisie gouka hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip middenveldert milambo moder moussa palace read sem steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki