Transparent
Inloggen
Sluiten

Pascal Bosschaart als interim voor de groep

11 februari 2025 10:54 - Feyenoord
Foto: Pro Shots

Pascal Bosschaart als interim voor de groep; image source: Pro Shots

Feyenoord heeft vanochtend bevestigd dat Pascal Bosschaart de honneurs van de vertrokken Brian Priske waarneemt bij Feyenoord 1. De voormalige Feyenoord-speler wordt doorgeschoven vanuit de Feyenoord Academy, waar hij dit seizoen verantwoordelijk was voor de Onder 21. Zijn assistent daar Arnold Scholten schuift door bij dat elftal.



Bosschaart neemt de controle over en vormt samen met John de Wolf en Etiënne Reijnen de interim-staf tot er een definitieve opvolger is aangesteld: "Wij zijn blij dat Pascal zich bereid heeft getoond tijdelijk in te stappen. Inmiddels heb ik al veel spelers, stafleden en andere nauw betrokkenen kunnen spreken, iedereen realiseert zich dat we nog heel veel hebben om voor te strijden", aldus Dennis te Kloese.




Tags

bosschaart pascal academy arnold etienne honneurs kloese priske reijnen scholten waarneemt wolf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 weken geleden
liever de Wolf en dan kan je altijd Bronkie nog halen, maar zeker niet ter Hag die heeft een ajax hard
+1/-0

 
2 weken geleden
Klopt. Mee eens. Om de een of andere reden werden Gio en de Wolf weggelachen voordat Priske in beeld kwam. Bij Gio werd steeds de opmerking geplaatst dat hij niet vernieuwend is. Volgens mij wordt nu een seizoen lang gegoocheld met het concept " vernieuwend ". Maar Feyenoord zit helemaal niet in die flow. Onze TD's zijn zwak, onze scouts idem. De financiën zijn dikwijls kantje boord. De beste spelers verlaten telkenmale het schip. Dan kun je veel beter uitgaan van het goede dat je wèl ter beschikking hebt: trainer en assistenten die een puike binding hebben met Feyenoord, niet koste wat het kost vernieuwend voetbal maar gedegen spel, eigen kweek aangevuld met paar ( oudere ) cracks en zorgen dat het Legioen niet van de club verwijderd raakt.
+1/-0

2 weken geleden
afgezien dat Gio zelf niet wil, moet je daar ook niet aan beginnen, zijn prestaties die hij bij ons heeft geleverd kunnen alleen maar minder!
Een trainer blijft een passant, of het nou Ten Hag en van Bommel is.

Laten we hopen dat de keuze van welke trainer dan ook goed uitpakt!
+1/-0

 
7 dagen geleden
Tot nu toe vind ik Bosschaart een verademing. Weer eens normale praat tijdens interviews. Wat een treurnis was dat met die Deen. Als ik zo'n baas/leidinggevende had dan zou ik ook niet gemotiveerd rondlopen op werk.
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meer dan 44.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen bommel bosschaart criteria cursus danall hadj hake heerenveen knvb kraaij kuip middenveldert milan moussa pascal persie pinas priske read slot steijn stengs timber toegelaten twente videoanalist wehave willykment