Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord en Priske per direct uit elkaar

10 februari 2025 16:45 - Feyenoord
Foto: Noël van de Laar

Feyenoord en Priske per direct uit elkaar; image source: Noël van de Laar

Feyenoord heeft zojuist bekendgemaakt in goed overleg uit elkaar te gaan met hoofdtrainer Brian Priske. De zeer wisselvallige resultaten, met name in de Eredivisie, en een gebrek aan chemie met de spelersselectie liggen ten grondslag aan het besluit. Ook de met Priske meegekomen assistenten Lukas Babalola Andersson en Björn Hamberg hebben de club inmiddels verlaten. Feyenoord verwacht morgen al een tijdelijke staf te benoemen.

Zo is er drie weken na de uitermate knappe Champions League-overwinning op Bayern München alsnog een einde gekomen aan de samenwerking tussen Feyenoord en Priske, die afgelopen zomer nog met veel bombarie werd losgeweekt bij Sparta Praag. Algemeen directeur Dennis te Kloese baalt van het mede door hem genomen besluit: "Het is voor alle partijen zwaar teleurstellend dat we tot dit besluit hebben moeten komen. Hoewel Feyenoord met Brian zeker in de UEFA Champions League aansprekende resultaten heeft geboekt, is het de afgelopen maanden allemaal veel te wisselvallig en zien we helaas te weinig structurele vooruitgang."

Ondanks de beëindigde samenwerking heeft Te Kloese ook nog enkele mooie woorden voor de trainer: "Als professional en als mens heb ik Brian nog steeds erg hoog zitten. Maar soms moet je concluderen dat het ondanks ieders goede bedoelingen en intenties niet werkt. Op een gegeven moment was er binnen alle geledingen van de club onvoldoende draagvlak om langer met elkaar door te gaan."




Tags

priske kloese andersson babalola bayern bedoelingen beeindigde bombarie chemie draagvlak eredivisie hamberg losgeweekt lukas meegekomen praag sparta spelersselectie uefa wisselvallig wisselvallige

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 weken geleden
veel sterkte Pirske en we kunnen nu verder met de Wolf voor eerst, kijk verder naar een Hollandse trainer en als het even kan een Feyenoorder
+1/-0

2 weken geleden
Pascal boshaard liever niet en ter hag ook niet, bronckhorst en van bommel niet een slecht idee
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 44.876 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen bommel bosschaart danall hadj hake heerenveen hoofdprijs kraaij kuip middenveldert moussa nederland north pascal persie pinas predikers read rechters slot steijn stengs timber twente videoanalist wehave willykment yori