Transparent
Inloggen
Sluiten

Snoyl maakt offici?le debuut voor Feyenoord

25 september 2003 19:30

Ferne Snoyl is de verrassing in de opstelling van trainer Bert van Marwijk voor het eerste duel in de UEFA Cup tegen FC K?rnten. De linksback vervangt de geblesseerde G?rard de Nooijer, die met een kuitspierblessure kampt. Snoyl, een jongen uit de regio, traint al vanaf 7 juli met de A-selectie mee. Vorig jaar is de jeugdinternational om disiplinaire redenen even uit de selectie van de A-jeugd gezet. Peter van de Berg kan wel gewoon spelen. Op Snoyl na speelt Feyenoord in dezelfde opstelling als tegen PSV.




Tags

snoyl berg disiplinaire ferne kuitspierblessure marwijk nooijer rard rnten uefa

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 75.186 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afkomst borges casper coalitie duitsland geweld groningen gronings hancko karremans kern knvb middenveldert nederland persie pvda pvv ramp resink sauer slowakije stije trump vance vitesse vlag vlaggen vvd yesilgoz