Transparent
Inloggen
Sluiten

'Feyenoord heeft hoger percentage transferrechten Santiago Gimenez in handen'

6 maart 2023 10:12 - NRC.nl
Foto: Pro Shots

"Feyenoord heeft hoger percentage transferrechten Santiago Gimenez in handen"; image source: Pro Shots

Feyenoord heeft inmiddels een hoger deel van de transferrechten van Santiago Gimenez in handen. Dat heeft algemeen directeur Dennis te Kloese aangegeven tegenover het NRC. De Mexicaanse tak van ESPN meldde eerder dat Feyenoord 50 procent van de rechten had overgenomen voor 4 miljoen euro, maar volgens Te Kloese heeft Feyenoord minder betaald. De club heeft nu vanwege contractuele verplichtingen een hoger percentage moeten bijkomen vanwege bepaalde prestaties van de Mexicaanse spits.

Te Kloese wil niet zeggen hoeveel Feyenoord nu in handen heeft, maar het is in ieder geval meer dan 60 procent. Hoewel de constructie niet gebruikelijk is, zorgde het wel voor enige zekerheid voor Feyenoord. "Als Giménez weinig zou spelen, zouden ze dat geld voor de extra transferrechten niet kwijt zijn", aldus de algemeen directeur.

Meer op NRC.nl




Discussieer mee op de forums


Tags

gimenez kloese santiago constructie espn nrc

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 56.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

almelo beelen brentford carrillo hadj hancko headliner heracles hwang kasperk kraaij kuip marktwaarde middenveldert milambo moder moussa palace read steijn stengs targhalline til timber trauner twente valente watanabe wehave zerrouki