Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord werkt eerste training af

5 juli 2000 18:56

Verslaggever: RvN

Onder grote belangstelling van pers en publiek is Feyenoord van start gegaan aan het nieuwe seizoen. Het was slechts een kleine selectie die aangetroffen werd op het trainingsveld omdat de internationals ontbraken. Grote 'ster' van de dag was uiteraard de nieuwe trainer Bert van Marwijk, die heel veel aandacht kreeg. opvallend waren daarnaast de jongelingen Leonardo, Van Dieren Varkevisser en Olffers. Die laatste 3 zijn overigens maar tijdelijk aan de selectie toegevoegd.

Later meer over de eerste training.

Meer op




Tags

aangetroffen dieren leonardo marwijk olffers ster varkevisser

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 87.092 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern borges demissionair dordrecht fitheid gaal gae hadj ijskast kraaij larin mittelstadt moussa omschakeling oranje persie read rvp santigoal sauer sobat steijn stuttgart timber ueda valente vfb vvd wellenreuther