Transparent
Inloggen
Sluiten

Jens Toornstra: 'Heel slecht begonnen, maar verder gewoon gedomineerd'

10 april 2022 22:52

In gesprek met ESPN was Jens Toornstra het wel eens dat Feyenoord op halve kracht had gewonnen. "Dat was het uiteindelijk wel, maar we begonnen weer heel slecht aan de wedstrijd", aldus Toornstra. "Dat is een beetje zonde, want we hebben verder gewoon gedomineerd."

De aanvoerder was verrast dat er al zo snel een tegentreffer viel. "We hadden afgesproken om dit niet te doen. Je spreekt het natuurlijk altijd af, maar dan is het zuur als het toch gebeurd", zo gaf hij aan. "Het was vooral extra zonde omdat het extra energie kost om het om te buigen en dat had niet gehoeven."




Tags

toornstra gedomineerd buigen espn zuur

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 134.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane argentinie borges bronckhorst canada charles corruptie diarra dordrecht eenhoorn ferri frankrijk gill hadidi jordi list marmol nacho nagelsmann nahany paraguay poetin read rusland sobat stengs valente vanhoutte yjzbhvq youtu