Transparent
Inloggen
Sluiten

'Feyenoord voorlopig niet in staat om een spits aan te trekken'

28 juli 2021 13:31 - VI.nl
Foto: Pro Shots

"Feyenoord voorlopig niet in staat om een spits aan te trekken"; image source: Pro Shots

Feyenoord is voorlopig niet in staat om een spits aan te trekken. Dat meldt Voetbal International in een uitgebreide analyse. Berichten dat Feyenoord een bod aan het voorbereiden zou zijn op de Sloveense international Andraz Sporar kloppen dan ook niet. Op dit moment is er geen geld om een aanvaller aan te trekken.

Investeerders staan weliswaar klaar, maar zullen pas daadwerkelijk verschijnen indien Feyenoord meer ruimte in de salarishuishouding weet te maken. Om die reden mogen João Teixeira en Mark Diemers vertrekken. Zij komen niet voor in de plannen van Arne Slot. Ook Ridgeciano Haps mag vertrekken. Zijn contract loopt over een jaar af en Feyenoord kan een transfersom en de besparing om zijn salaris goed gebruiken.

Technisch directeur Frank Arnesen bevestigt in een reactie dat er momenteel geen ruimte is om nog spelers te halen. "Gernot Trauner heeft vooralsnog onze laatste centen gekost", aldus Arnesen.

Meer op VI.nl




Tags


Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 jaar geleden
Pff was al.bang dat die Slovaak series was....
+1/-0

reactie verwijderd

reactie verwijderd

4 jaar geleden
Het gaat dus vooral om de ruimte in het salarisbudget, want ook transfervrije spelers kunnen niet gehaald worden.

Wel gek dat er dan gesproken kan worden met Bijlow over verlenging, ik neem aan dat daarbij zijn contract ook opgewaardeerd wordt. En deze gesprekken liepen ook nog met Geertruida.

Maar goed, duidelijk verhaal. Diemers, Haps en Teixiera moeten dus eerst vertrekken. Hopelijk gebeurt dit spoedig.
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meer dan 117.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud