Transparent
Inloggen
Sluiten

Go Ahead Eagles promoveert naar Eredivisie

12 mei 2021 23:15
Foto: Pro Shots

Go Ahead Eagles promoveert naar Eredivisie; image source: Pro Shots

Go Ahead Eagles heeft zich na een krankzinnige laatste speelronde verzekerd van promotie naar de Eredivisie. De Deventenaren wonnen op bezoek bij Excelsior met 0-1 en passeerden daarmee op doelsaldo De Graafschap, dat in eigen huis 0-0 speelde tegen Helmond Sport. De Graafschap had vorige speelronde al genoeg aan een overwinning om de tweede plaats veilig te stellen, maar wist toen ook niet te winnen van Jong Ajax.

De avond werd nog krankzinniger door de weersomstandigheden in Doetinchem. Vanwege zware regenval werd het duel tegen Helmond Sport stilgelegd. Toen het duel van Go Ahead Eagles voorbij was, moest er in Doetinchem nog een uur gespeeld worden. Almere City en NAC Breda maakten ook nog kans op directe promotie, maar wisten zelf hun duel niet te winnen.




Tags

eagles eredivisie doetinchem graafschap helmond promotie excelsior jong krankzinnige krankzinniger nac passeerden regenval

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 jaar geleden
Knappe prestatie onder leiding van van Wonderen. Oud-Feyenoorder. Kandidaat om in de toekomst trainer van Feyenoord te worden.
+1/-0


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.640 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankunnen acardipane arne beelen caat compenseert hancko hassel intensiteit inter ivanusec kapitale koeman kraaij liverpool middenveldert moder osman persie priske ramiz read sliti slot smal trump twente ueda willykment zerrouki