Transparent
Inloggen
Sluiten

Eerste nederlaag in finale sinds 1956

1 juni 2003 20:01

Verslaggever: K

De nederlaag tegen FC Utrecht in de finale van de Amstel Cup was de eerste nederlaag van Feyenoord in een finale sinds 1956. In dat seizoen verloren de Rotterdammers, ook op eigen veld, de beker met 4-2 van Fortuna'54. Sindsdien wist Feyenoord in alle bekerfinales waarin het meedeed, zowel voor de nationale Cup als de Europese finales, te winnen.

Meer op




Tags

amstel bekerfinales fortuna utrecht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 69.637 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

ahm andreev aursnes bieder bijlow braga dessers dtk hancko hwang kokcu kraaij luts nelson niakate paixao plug read sauer schneider schreudje senesi smal socrates steijn tengstedt timber trauner watanabe wehave