Transparent
Inloggen
Sluiten

Tilburg bang voor zwarte handel Willem II - Feyenoord

23 mei 2003 14:13

Verslaggever: K

In het Brabants Dagblad wordt uitgebreid bericht over de vrees van Willem II en de gemeente Tilburg dat de fans van Willem II in grote getalen hun kaarten danwel seizoenskaarten doorverkopen aan de Rotterdamse fans. De wedstrijd was voor Feyenoord fans al snel uitverkocht. Voor Willem II staat er in de laatste wedstrijd niets meer op het spel. Fans van Willem II die hun kaarten doorverkopen werden gedreigd met boetes en een stadionverbod van maximaal negen maanden.

Meer: Brabants Dagblad

Meer op




Tags

tilburg brabants doorverkopen handel gedreigd gemeente getalen stadionverbod

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 43.681 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern bosschaart carpels gimenez hake hancko hwang jaloers kloese kraaij milan mineur mismatch nederland people performance priske realist rvc santigoal slot sparta speelberechtigd strak trauner troost weghorst wehave willykment