Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord ondanks enorme regen aan kansen slechts gelijk tegen AS Trenčín

16 augustus 2018 18:50

Het is Feyenoord niet gelukt om voorbij AS Trenčín te raken. Ondanks een enorm aantal opgelegde kansen werd het slechts 1-1. Eric Botteghin opende na 8 minuten de score, maar de Slowaken kwamen een minuut later alweer op gelijke hoogte. De ploeg van Giovanni van Bronckhorst kreeg vervolgens een hoop mogelijkheden om alsnog te winnen, maar op miraculeuze wijze wilde de bal niet meer in het doel.




Tags

trencin regen botteghin bronckhorst slowaken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 117.542 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat bedroevende bos dichterbij dtk eeuw garcia hadj klassieker kraaij lotomba moder momentje moussa onzin opsteker persie raheem santigoal sauer socrates sterling sunderland targhalline ueda utrecht weghorst wehave zwakste