Transparent
Inloggen
Sluiten

Giovanni van Bronckhorst: 'Justin Bijlow heeft het uitstekend gedaan, ook in de penaltyreeks'

4 augustus 2018 22:24

Giovanni van Bronckhorst was tegenover Fox Sports blij met de winst van de Johan Cruijff Schaal. "Het is een wedstrijd om een prijs en die wil je ten koste van alles winnen. Als je dan na de wedstrijd, na de penalty's, als winnaar van het veld stapt, is dat uitstekend," aldus de trainer van Feyenoord. "In de eerste helft vond ik ons niet vast genoeg aan de bal, in de tweede helft deden we dat wel. Ballen die gewoon goed moeten zijn, om rust te creëren en toe te kunnen slaan in de counter."

Ook Van Bronckhorst was erg lovend over doelman Justin Bijlow. "Voor zijn eerste officiële wedstrijd dit seizoen als eerste keeper heeft hij het uitstekend gedaan, ook in de penaltyreeks. Heel vast en hij stopt een aantal penalty's. Dat moet je in zo'n reeks hebben," zo gaf hij aan.




Discussieer mee op de forums


Tags

bronckhorst bijlow penaltyreeks counter fox

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 72.393 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat arnesen bocht continue domineren excelsior gerichter hadj hwang lotomba moussa nac nieuwkoop onzin persie priske rvp santigoal sauer slot socrates steijn timber twente ueda valente vastigheden wehave willykment