Transparent
Inloggen
Sluiten

'Jordy Clasie keert terug en sluit woensdag aan bij selectie van Feyenoord'

24 juli 2018 15:42

Jordy Clasie keert weer terug in Rotterdam en zal woensdag al aansluiten bij de selectie van Feyenoord. Dat weet Voetbal International te melden. De middenvelder werd al langere tijd gelinkt aan een terugkeer bij Feyenoord en gaf zelf ook aan terug naar Nederland te willen. Clasie wordt voor een seizoen gehuurd van Southampton.

In 2015 werd Clasie door Feyenoord voor 15 miljoen euro verkocht aan Southampton, waar Ronald Koeman toen nog manager was. Omdat hij in Engeland niet volledig uit de verf kwam, speelde hij afgelopen seizoen al op huurbasis voor het Belgische Club Brugge, waarmee Clasie de landstitel wist te veroveren. In zijn eerste periode voor Feyenoord kwam de middenvelder al tot 129 wedstrijden in de Eredivisie.




Tags

clasie southampton brugge engeland eredivisie koeman landstitel nederland

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 60.983 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afc anis antoni bie bournemouth brentford bueno cambuur djurgardens eredivisie hadj hartman heitinga jong kloese knvb kosugi kraaij kwalitatieve middenveldert milambo moussa oranje persie read slot sparta targhalline wehave willykment