Transparent
Inloggen
Sluiten

Giovanni van Bronckhorst: 'Nicolai Jørgensen voelde zich naar omstandigheden wel oké'

9 juli 2018 02:39

In Denemarken werd Nicolai Jørgensen op internet met de dood bedreigd na zijn gemiste penalty tegen Kroatië. Bij Feyenoord zullen ze de spits nog altijd met open armen ontvangen als hij weer terugkeert, zo geeft Giovanni van Bronckhorst aan in gesprek met De Telegraaf. "Ik heb Nico gebeld, met name over hoe hij zich voelde, dat is het allerbelangrijkste. Het is nooit leuk om te worden uitgeschakeld op een groot toernooi, maar er is rond hem persoonlijk natuurlijk een hoop gebeurd na de wedstrijd," aldus Van Bronckhorst.

De trainer van Feyenoord vervolgt: "Hij voelde zich naar omstandigheden wel oké, was daar heel nuchter over. Het is iets dat zich met name op social media afspeelt. Ik heb daar zelf ook ervaring mee gehad, helaas."




Tags

bronckhorst afspeelt bedreigd denemarken dood kroatie nuchter telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 53.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bae beelen bot carranza chatgpt fortuna hadj hancko hartman hwang leo middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read santigoal seunggyun sinisterra smal timber topics trauner ueda wehave zerrouki