Transparent
Inloggen
Sluiten

Giovanni van Bronckhorst: 'Nicolai Jørgensen voelde zich naar omstandigheden wel oké'

9 juli 2018 02:39

In Denemarken werd Nicolai Jørgensen op internet met de dood bedreigd na zijn gemiste penalty tegen Kroatië. Bij Feyenoord zullen ze de spits nog altijd met open armen ontvangen als hij weer terugkeert, zo geeft Giovanni van Bronckhorst aan in gesprek met De Telegraaf. "Ik heb Nico gebeld, met name over hoe hij zich voelde, dat is het allerbelangrijkste. Het is nooit leuk om te worden uitgeschakeld op een groot toernooi, maar er is rond hem persoonlijk natuurlijk een hoop gebeurd na de wedstrijd," aldus Van Bronckhorst.

De trainer van Feyenoord vervolgt: "Hij voelde zich naar omstandigheden wel oké, was daar heel nuchter over. Het is iets dat zich met name op social media afspeelt. Ik heb daar zelf ook ervaring mee gehad, helaas."




Tags

bronckhorst afspeelt bedreigd denemarken dood kroatie nuchter telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 133.919 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahli arabie benefits blog business eredivisie ferri hadj how knvb koeman kuip life marmol marokko moussa nacho nederland newcastle oranje rigaux sano saudi slot travel villa westerlo what write