Transparent
Inloggen
Sluiten

Coelho praat met Song en Feyenoord

7 mei 2003 00:55

Verslaggever: K

De Koreaanse bondscoach Coelho was deze week op bezoek in Nederland onder andere om bij te praten met Chong-gug Song. De Portugees was naar Utrecht gekomen voor FC Utrecht - Feyenoord, maar Song kwam niet in actie. Coelho sprak verder met Feyenoord over de beschikbaarheid van de multifunctionele Song voor de rest van het jaar voor het Koreaanse elftal.

Meer op




Tags

song coelho utrecht beschikbaarheid chong gug nederland portugees

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 124.354 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane action advocaat beleidsbepaler brugge clubvisie dam danall dodenherdenking eenhoorn fortuna groningen hake israel monument nederland nieuwkoop palestine persie read rigaux santigoal slot smal steijn sterling targhalline twente valente willykment