Transparent
Inloggen
Sluiten

Nieuwe boete voor Feyenoord wegens afsteken vuurwerk

19 april 2018 13:40

Feyenoord heeft op de eigen website bekend gemaakt dat het opnieuw een boete van de KNVB heeft ontvangen wegens het afsteken van vuurwerk. De aanklager van de KNVB deed een schikkingsvoorstel van 17.500 euro wegens het afsteken van vuurwerk in de bekerwedstrijd tegen Willem II. Feyenoord heeft dit voorstel geaccepteerd.

Feyenoord kreeg al eerder een geldboete wegens het afsteken van vuurwerk in de kwartfinale wedstrijd tegen PSV. De club heeft rond de wedstrijd tegen Willem II vier supporters aangehouden om deze reden en aangemeld voor een stadionverbod.




Tags

vuurwerk knvb aangehouden aangemeld aanklager schikkingsvoorstel stadionverbod

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 122.654 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat balverlies bergen bijlow bodegom bos bronckhorst eenhoorn elshout emiraten groningen grootfaam gullit iran israel kloese kraaijeveld middenveldert opbouw persie rvc saoedi trauner trump ueda watanabe willykment wolf wonderen