Transparent
Inloggen
Sluiten

'Botteghin en Van der Heijden nog niet klaar voor basisplaats'

2 februari 2018 16:30

Ondanks dat Eric Botteghin als invaller zijn rentree maakte tegen PSV zal hij tegen VVV niet in de basis beginnen. Hetzelfde geldt voor Jan-Arie van der Heijden. "Ik ben blij dat Botteghin weer minuten heeft kunnen maken, maar zowel hij als Jan-Arie zijn niet klaar voor een basisplaats. Ze zullen beiden komende weken nog minuten maken met het tweede elftal," aldus Giovanni van Bronckhorst vanmiddag op de persconferentie.




Tags

botteghin heijden bronckhorst vvv

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 82.699 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bestuur bevolking borges burgers casper dordrecht egypte egyptische etv gaza hamas israel israeliers kenkhuis legends middenveldert moder oorlog palestijnen palestijnse persie porto pvv shaqueel sobat targhalline trump wehave wilders