Transparent
Inloggen
Sluiten

FOX Sports komt met 'player cam' voor bekerduel

30 januari 2018 06:44

FOX Sports zet tijdens de bekerkraker Feyenoord - PSV een speciale camera in om de wedstrijd aan de hand van één speler op het veld in beeld te brengen. Met de 'player cam' worden de acties van deze speler constant gevolgd. De ‘player cam’ wordt als extra service op FOX Sports 5 uitgezonden in een ‘splitscreen’, in combinatie met de reguliere wedstrijdbeelden.

Welke speler door de ‘player cam’ wordt gevolgd bepaalt door het publiek. Tot en met woensdagavond 18.00 uur kan er hier gestemd worden.




Tags

cam fox bekerduel bekerkraker service splitscreen wedstrijdbeelden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 57.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen bijlow bueno carranza eredivisie geertruida hadj hancko hartman hassel hwang igor ivanusec kuip middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie priske read rkc smal stengs trauner ueda wellenreuther zerrouki