Transparent
Inloggen
Sluiten

De Jong: 'Eerst kunstgrasprobleem oplossen, daarna pas videoref'

16 januari 2018 17:38

Algemeen directeur Jan de Jong gaf tijdens de nieuwjaarsreceptie van Feyenoord aan dat wat hem betreft de KNVB haar reserves gebruikt om eerst het kunstgrasprobleem in de eredivisie op te lossen in plaats van dit te investeren in het invoeren van de videoref. "Voetbal moet op echt gras gespeeld worden. De videoref, dat komt later wel," aldus De Jong.




Tags

jong videoref kunstgrasprobleem eredivisie gras knvb nieuwjaarsreceptie reserves

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 88.529 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane belgie cdu csu dienstplicht duitsland informateur inhalen keuring kraaij kraaijeveld middenveldert militaire moder nederland oorlogsdreiging persie pistorius reservisten rusland sauer simonis socrates soldaten spd steijn strijdkrachten timber valente wijers