Transparent
Inloggen
Sluiten

Van den Herik wil ook geld van gemeente

15 april 2003 11:03

Verslaggever: K

Feyenoord heeft in de Feyenoord Krant laten weten een financi?le tegemoetkoming te vragen aan de gemeente als zij besluit om het in financi?le problemen verkerende Sparta financieel te ondersteunen. Eerder liet Excelsior hetzelfde weten. Van den Herik wil graag een compensatie voor de verhoging van de huur sinds de renovatie van het stadion.

Meer op




Tags

gemeente herik excelsior huur renovatie sparta tegemoetkoming verkerende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 108.844 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane ahmedhodzic benda bijlow borges deijl dieng dordrecht eenhoorn elshout fulham gullit juste kloese kraaijeveld krabbendam larin marktwaarde middenveldert millwall persie pvv rvc rvp steijn timber valente wehave wellenreuther wilders