Transparent
Inloggen
Sluiten

Tapia over risico in zijn spel: 'that's me'

6 december 2017 14:29

Renato Tapia heeft zich in de basis gespeeld als verdediger alhoewel hij door het risico in het spel wel eens voor problemen zorgt. "That’s me. Ik ga ook niet veranderen. Een verdediger moet af en toe de bal uit het stadion schieten, maar dat zal ik nooit doen. Liever een creatieve oplossing, ook al schrikken anderen daar wel eens van. Ik weet dat ik het kan," zo stelt hij in De Telegraaf.

Tapia vond het CL-seizoen geen mislukt avontuur voor Feyenoord. "Als je omhoog wilt als speler, moet je veel grote Europese wedstrijden spelen. Als je de beste wilt zijn of bij de besten wilt horen, moet je tegen de besten spelen."




Tags

tapia besten alhoewel renato telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 72.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arnesen atalanta borges celtic close diarra gregoritsch hanegem kraaij middenmoter middenveldert oekraine oorlog persie pushing rvp slory slot sobat socrates steijn stengs timber toure trump valente vitesse wilders willykment