Transparent
Inloggen
Sluiten

Botteghin werkt in Brazilië aan herstel

1 november 2017 06:53

Eric Botteghin is voor nog onbepaalde tijd afgereisd naar Brazilie om daar aan zijn herstel te werken. De verdediger is herstellende van een zware blessure. Ervaringsdeskundige Bart Nieuwkoop weet hoe moeilijk dat is "Eric is even bij zijn familie. Dat is afleiding voor hem. Ik weet inmiddels zelf hoe verschrikkelijk het is als je in je eentje aan je herstel moet werken en je ziet elke dag die gasten allemaal lekker naar buiten gaan om te trainen. Dan denk je ’shit’, want je wordt er elke dag mee geconfronteerd dat je geblesseerd bent," zo laat hij in De Telegraaf weten.




Discussieer mee op de forums


Tags

botteghin ervaringsdeskundige herstellende nieuwkoop onbepaalde telegraaf

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 72.519 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane advocaat arnesen atalanta close domineren excelsior hadj hanegem hwang kraaij lotomba moussa onzin persie pushing read rvp santigoal slot socrates steijn timber toure trump ueda valente vastigheden wilders willykment