Transparent
Inloggen
Sluiten

Jørgensen boos op zichzelf: 'door mij heeft elftal verloren'

23 oktober 2017 06:46

Tegenover De Telegraaf trok Nicolai Jørgensen de schuld van de nederlaag in de Klassieker naar zich toe. "Ik zit vol frustraties. Feyenoord had deze Klassieker gewoon moeten winnen. Dat dit niet gebeurt is mijn schuld. Ik zat goed in de wedstrijd, voelde me eindelijk weer topfit en ik kreeg prachtige kansen. Die heb ik niet benut en door mij heeft het elftal verloren. Daarom ben ik zo teleurgesteld in mijzelf."

De strafschop die hij niet benutte, zat hem nog het minst dwars. "Iedere speler mist in zijn hele carrière een of twee penalty’s. Zelfs de grootste voetballers ter wereld falen af en toe vanaf elf meter. Maar de kans die ik meteen daarna kreeg in een korte, sterke periode van Feyenoord moet ik maken. Dan winnen we gewoon."




Tags

klassieker telegraaf topfit

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 67.203 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

beelen betis borges bullaude candelaria carranza carrillo dtk gent gomez hancko kaa kraaij kraaijeveld marseille moussa paixao persie porto santigoal slory smal socrates steijn tabiri targhalline toure trauner willykment zerrouki