Transparent
Inloggen
Sluiten

Toornstra: 'Reina kiest negen van de tien keer voor de andere hoek'

28 september 2017 06:37

Jens Toornstra laat in het Algemeen Dagblad weten dat hij bij het ontbreken van Nicolai Jorgensen de aangewezen man is voor de penalties. Hij had dan ook niet getwijfeld. "En ik wist ook zeker dat ik in deze hoek zou schieten," laat hij weten in het Algemeen Dagblad. "Volgens de statistieken gaat Pepe Reina in negen van de tien gevallen naar zijn rechterhoek. Maar nu koos hij gek genoeg voor de andere hoek en hij had hem. Dat ik nu miste, had dus met een stukje kansberekening te maken. Dat moet voortaan anders. Al vond ik hem nog niet eens slecht genomen, Reina zat er goed bij."




Tags

reina toornstra jorgensen kansberekening penalties pepe rechterhoek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 58.190 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen dordrecht eredivisie geertruida hadj hancko hartman heerenveen hwang kloese middenveldert milambo moder moussa paixao persie read rkc ruijl rvc sauer slot socrates steijn stengs timber trauner ueda willykment zerrouki