Transparent
Inloggen
Sluiten

Vermoedelijke opstelling: geen wijzigingen verwacht bij Feyenoord

9 september 2017 07:57

Feyenoord lijkt na de interlandperiode terug te keren met de basis van de afgelopen weken. Giovanni van Bronckhorst gaf tijdens zijn persconferentie aan tijdens het zware blok van zeven duels enige vorm van roulatie wel te zullen overwegen. Dat zal per duel en van de tegenstander afhangen. In het eerste duel van dit blok is het nog niet de verwachting dat de Feyenoord coach al gaat rouleren.

Vermoedelijke opstelling volgens het AD: Jones, Diks, Botteghin, Van der Heijden, Haps, El Ahmadi, Toornstra, Vilhena, Berghuis, Jorgensen, Boetius




Tags

ahmadi berghuis boetius botteghin bronckhorst diks haps heijden jones jorgensen rouleren toornstra vilhena

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 89.528 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane belgie cdu csu dienstplicht duitsland informateur inhalen kapper kapsel keuring koeman kraaij kuip middenveldert militaire moder nederland oorlogsdreiging persie pistorius reservisten resink rusland socrates soldaten spd strijdkrachten valente wijers