Transparent
Inloggen
Sluiten

Duel om Johan Cruijff Schaal uitverkocht

5 augustus 2017 11:48

Ook de wedstrijd van vanavond tussen Feyenoord en Vitesse is uitverkocht. Zaterdagmorgen gingen de laatste kaarten van de hand. Zoals bekend zal het uitvak zo goed als leeg blijven. De fans boycotten vanwege het beperkt aantal kaarten dat ze krijgen voor dit duel. Als wijze van gezamenlijk protest nemen van alle clubs twee afgevaardigden plaatsen in het uitvak in een eigen shirt met met een protestdoek.




Tags

uitvak boycotten protest protestdoek vitesse

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 150.237 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis bankgarantie barcelona bommel cambuur censuur eenhoorn eredivisie hadj hancko interne ittihad kaders kloese koeman krankzinnige middenveldert mlb moussa nederland nelson ongehoord rigaux rvc saudische sjaakf telegraaf vitesse yankees