Transparent
Inloggen
Sluiten

RD: ?Baan in Australie voor opvolger Konterman?

31 mei 2000 14:58 - Rotterdams Dagblad

Verslaggever: BS

Rob Baan verblijft tot volgende week in Australia om een opvolger voor Bert Konterman te vinden, zo meldt het Rotterdams Dagblad vandaag. Er is zelfs sprake van 2 Australische verdedigers. De eerder al genoemde Laybutt is nog steeds in beeld, maar een andere naam duikt nu ook op, die van Brad Emerton. Deze laatste is een rechtsbenige verdediger, die ook in de belangstelling van Ajax en vooral PSV zou staan.
PSV deed hem een hoger bod dan Feyenoord, om hem naar Eindhoven te laten komen.
Emerton is echter gek van Feyenoord, doordat hij enthousiaste verhalen heeft gehoord over de Rotterdamse club van oud feyenoorder Dave Mitchell.
De kans is dus groot dat hij volgend jaar in De Kuip te bewonderen is. De transfer som voor de 2 verdedigers zou per speler zo'n anderhalf miljoen bedragen, zodat Feyenoord dus aardig wat overhoud aan de transfer van Konterman.

Meer op Rotterdams Dagblad




Tags

konterman baan australie emerton australia australische brad dave duikt enthousiaste kuip laybutt overhoud rotterdams

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 47.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane amerika aymen beelen bueno carranza china hwang inter internazionale middenveldert moder navo oekraiense oekraine oorlog osman paixao persie poetin read rusland sauer sliti speelberechtigd trauner trump vrede vredesakkoord wehave