Transparent
Inloggen
Sluiten

Nilis: Engelse en Duitse topclubs (o.a. Bayern) volgen Buffel; In Maart onderhandelingen met Feyenoord

27 februari 2003 18:16

Verslaggever: K

Luc Nilis, tegenwoordig werkzaam voor het managementburea SEM heeft in Het Laatste Nieuws in Belgi? gemeld dat enkele Engelse topclubs en de top twee uit de Bundesliga interesse hebben getoond in Buffel. De Duitse pers maakte al melding dat scouts van Bayern Munchen Buffel hebben bekeken. Hij zou voor Bayern een mogelijk alternatief zijn voor de vertrekkende Giovane Elber.

Nilis liet weten dat voor eind maart gesprekken op tafel staan met Feyenoord over het openbreken en verlengen van het contract van de Belgische aanvaller.

Meer op




Tags

bayern buffel nilis belgi bundesliga elber giovane managementburea sem vertrekkende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.620 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno danall dordrecht egeli eredivisie hancko hartman jong kloese koks marquis middenveldert milambo moussa persie priske read romano ruijl rvc sauer slory slot sobat sterkhouders willykment