Transparent
Inloggen
Sluiten

Rotterdam houdt bij renovatie Coolsingel rekening met mogelijke huldiging Feyenoord

19 december 2016 22:04

Het Algemeen Dagblad meldt dat de gemeente Rotterdam bij de renovatie van de Coolsingel rekening houdt met een eventuele huldiging van Feyenoord. In het voorjaar beginnen de eerste werkzaamheden om van de Coolsingel in het hart van Rotterdam ‘een boulevard van allure’ te maken. 'Als Feyenoord kampioen wordt, dan gaan we in goed overleg met verschillende partijen zoals de hulpdiensten er alles aan doen om er voor te zorgen dat een huldiging gewoon kan doorgaan,' zo laat een woordvoerder van de gemeente weten.

Meer: Algemeen Dagblad




Tags

coolsingel huldiging renovatie gemeente allure boulevard hulpdiensten voorjaar

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 126.664 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis bekerfinale bestuurlijk borges brugge cambuur concerten conference devy doorlopend eenhoorn ferrah groningen hadj knvb maaskant marktwaarde middenveldert moussa ouaissa persie rechterflank rigaux sami utrecht volendam willykment woerts zechiel