Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Geel: Jong Feyenoord over paar jaar mogelijk wel in Jupiler League

21 oktober 2016 18:36 - RTV Rijnmond

Feyenoord denkt erover na om het tweede team over een paar jaar in te laten stromen in de Jupiler League. Dat zei technisch directeur Martin van Geel vrijdagmiddag in FC Rijnmond."Qua accommodatie is dat nu nog niet mogelijk, maar we denken erover na. Als we instromen dan gaan we niet in de derde divisie instromen. Dan willen we op een bepaald niveau instromen", aldus Van Geel.

Meer op RTV Rijnmond




Tags

jupiler jong rijnmond

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.592 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankunnen acardipane arne beelen caat compenseert hancko hassel intensiteit inter ivanusec kapitale koeman kraaij liverpool middenveldert moder osman persie priske ramiz read sliti slot smal trump twente ueda willykment zerrouki