Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Boekel ziet na overleg met videoscheidsrechter af van penalty voor Feyenoord

22 september 2016 23:56 - Telegraaf.nl

Het bekerduel tussen Feyenoord en FC Oss was het eerste duel van Feyenoord waarin de scheidsrechter hulp kreeg van een videoscheidsrechter. Met het duel van gisteren van Ajax tegen Willem II was dit de wereldwijde primeur.

Scheidsrechter Pol van Boekel zette de videoscheidsrechter Makkelie aan het werk bij een incident in het strafschopgebied met Michiel Kramer. Hij liet wachten met het nemen van de daaropvolgende corner om Makkelie de beelden te laten bekijken of er sprake was van een penalty. Makkelie oordeelde dat er geen sprake was van een penalty, waarna de corner alsnog genomen mocht worden.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

videoscheidsrechter boekel makkelie bekerduel kramer michiel oordeelde oss pol primeur

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 44.932 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern beelen bommel bosschaart danall hake heerenveen hoofdprijs hwang kraaij kuip middenveldert minister north persie pinas predikers read rechters slot sobat steijn stengs timber trump videoanalist wehave willykment yori