Transparent
Inloggen
Sluiten

Tapia gewoon weer geselecteerd voor nationaal elftal Peru

19 september 2016 12:11

Het lange uitblijven van speeltijd bij Feyenoord heeft voor Renato Tapia voorlopig geen enkele gevolgen voor zijn positie in het nationaal elftal. Indien hij fit is staat hij tot nu toe in de basis bij Peru. En ook voor de komende interlands heeft hij weer gewoon een uitnodiging ontvangen. Peru speelt op 6 oktober in strijd om WK-kwalificatie thuis tegen Argentinië en op 11 oktober uit bij Chili.





Tags

peru tapia argentinie chili kwalificatie renato

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 124.431 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane action advocaat beleidsbepaler brugge clubvisie dam danall dodenherdenking eenhoorn fortuna groningen hake israel monument nederland nieuwkoop palestine persie read rigaux santigoal slot smal steijn sterling targhalline twente valente willykment