Transparent
Inloggen
Sluiten

Vrijdag en zaterdag openbare training in De Kuip

27 april 2016 15:17 - Feyenoord.nl

Supporters die de komende dagen een training van de kersverse bekerwinnaar willen bezoeken, krijgen hiervoor alle gelegenheid. Donderdag werkt de Feyenoord-selectie vanaf 10:30 uur op Varkenoord de eerste training na de gewonnen bekerfinale tegen FC Utrecht af. Deze is vrij toegankelijk, zoals ook de trainingen van vrijdag en zaterdag openbaar zijn. Deze vinden op beide dagen plaats in De Kuip (aanvang 10:30 uur).

De oefensessie van zaterdag is voor Feyenoord de laatste in de aanloop naar de uitwedstrijd tegen Willem II, waarmee de ploeg zondag 1 mei de competitie hervat. Het duel in Tilburg begint om 14:30 uur. Na de uitwedstrijd tegen Willem II sluit het team van trainer Giovanni van Bronckhorst de competitie een week later in de eigen Kuip af tegen N.E.C. (zondag 8 mei, 14:30 uur).

Meer op Feyenoord.nl




Tags

kuip aanvang bekerfinale bronckhorst oefensessie openbaar tilburg toegankelijk utrecht varkenoord

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 45.105 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen beom bosschaart bueno carranza carrillo eredivisie hadj hancko hartman hwang ivanusec milambo milan moder moussa nieuwkoop osman paixao persie quilindschy read smal sobat stengs targhalline wehave wellenreuther willykment