Transparent
Inloggen
Sluiten

Ruiter ontbreekt definitief in bekerfinale

21 april 2016 09:01

Robbin Ruiter van FC Utrecht ontbreekt zondag definitief in de bekerfinale. De doelman brak begin april zijn hand. Hij deed er vervolgens alles aan om ook met zijn gebroken hand klaargestoomd te worden voor de finale. Deze week bleek dat de keeper niet voldoende hersteld is om zondag in actie te zullen komen. Hij wordt nu alsnog geopereerd. Tweede doelman Filip Bednarek zal daarom zondag de keeper zijn van FC Utrecht.




Tags

bekerfinale ruiter utrecht bednarek filip

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 44.618 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen bosschaart bueno cambuur criteria cursus diploma dordrecht gimenez hassel ijsselmeervogels kloese knvb kraaij leao middenveldert milaan milan pascal persie priske read santi stengs toegelaten vink voldoe willykment wonder