Transparent
Inloggen
Sluiten

Elmander behaalt de dubbel - Feyenoord wil Elmander niet kwijt

10 november 2002 11:36

Verslaggever: K

Na afgelopen week al de landstitel binnengehaald te heben, maakte Elmander met Djurg?rdens IF het feest zaterdag compleet door ook de bekerfinale te winnen en dus de dubbel te pakken. Tegen het Zweedse AIK eindigde de finale in de reguliere speeltijd in 0-0. In de verlenging maakte Chanko uit een assist van Elmander de Golden Goal.

De afgelopen week stond Elmander in het middelpunt van de belangstelling. Nu de competitie is afgelopen was de vraag veelvuldig waar zijn toekomst ligt, ondanks dat de aanvaller nog tot de zomer verhuurd is aan Djurg?rdens IF. Tegen de krant Dagens Nyheter liet Jan Mastenbroek namens Feyenoord eerder deze week al weten dat Feyenoord absoluut niet openstaat voor een definitief vertrek van de Zweedse spits. Feyenoord heeft nog steeds grote verwachtingen van de aanvaller en verwacht hem halverwege volgend jaar weer gewoon in De Kuip.

Meer op




Tags

elmander behaalt djurg rdens aik bekerfinale binnengehaald chanko dagens heben kuip landstitel mastenbroek middelpunt nyheter verlenging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 41.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane bayern beom blessurezorgen gjivai hadj hancko hartman hwang jakub kraaij kranenburg kuip moder nadje nieuwkoop paixao persie priske quick quilindschy ramiz rijnsburgse santigoal stengs tilburg timber ueda zechiel zerrouki