Transparent
Inloggen
Sluiten

Tegenslag voor Newcastle: Robert mist CL-duel tegen Feyenoord

7 november 2002 22:59

Verslaggever: K

Newcastle United heeft een behoorlijke tegenslag moeten verwerken met het nieuws dat Laurent Robert niet van de partij kan zijn bij het beslissende Champions League duel tussen Feyenoord en Newcastle United volgende week. De Fransman brak zijn jukbeen in het duel tegen Everton. Hij is inmiddels geopereerd. De verwachting is dat de Franse flankspeler zo'n maand uit de roulatie zal zijn.

Meer op




Tags

newcastle everton flankspeler fransman jukbeen laurent

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 77.345 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane anis borges bos charlie dood fortuna hadj heerenveen hwang jong kirk kuip middenveldert moder moord moussa peppi persie read robinson sauer sliti slory steijn timber ueda usg valente wouters