Transparent
Inloggen
Sluiten

Kuyt: 'lekker als je zo vroeg scoort'

28 november 2015 21:50

Direct na afloop kwam aanvoerder Dirk Kuyt voor de camera van Fox Sports. De topscorer zette zijn ploeg op het goede spoor door al in de tweede minuut te scoren. Daarmee voorkwam de aanvaller een moeilijk avondje. 'Het is lekker als je gelijk met een goal begint. Dat is belangrijk hier. Na de 0-2 laten we ze wel weer terugkomen in de wedstrijd. Dat is aan onszelf te wijten. In de tweede helft hebben we het vervolgens weer goed opgepakt. We hebben onszelf verbeterd ten opzichte van het uitduel tegen ADO."




Tags

kuyt ado fox spoor topscorer voorkwam

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.727 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno cambuur danall dordrecht egeli eredivisie hartman heracles jong kloese koks kraaij marquis middenveldert milambo moussa paixao persie read romano sauer sliti slot sobat sterkhouders willykment