Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Bronckhorst: 'snap Vilhena ook wel'

5 oktober 2015 06:30

Giovanni van Bronkhorst reageerde tegenover De Telegraaf op het nieuws dat Tonny Vilhena definitief besloten heeft zijn contact bij Feyenoord niet te verlengen. De coach liet weten er begrip voor te hebben. "Ik vind het jammer dat Tonny niet wil blijven. Maar ik snap hem ook wel. Hij wil ergens aan spelen toekomen. Het is dubbel." Van Bronckhorst liet Vilhena zondag invallen en zag hem vervolgens de assist geven bij de winnende treffer.

Vilhena is volgens de ochtendkrant overgestapt op een nieuwe zaakwaarnemer, Jorge Mendes, de meest invloedrijke zaakwaarnemer ter wereld met onder andere Ronaldo en Mourinho in zijn stal.




Tags

vilhena bronckhorst bronkhorst jorge mendes mourinho ochtendkrant ronaldo telegraaf toekomen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 62.963 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese koni kraaij logan lotomba marktwaarde marquis middenveldert moussa nadje nathan pascal reiziger sobat struijk wehave willykment yarek zeze