Transparent
Inloggen
Sluiten

'Elia ontkent iets te hebben gedaan'

15 september 2015 06:30

Eljero Elia ontkent volgens het Algemeen Dagblad iets gedaan te hebben. De buitenspeler werd tot eigen verrassing met rood geconfronteerd, volgens de lezing van de scheidsrechter voor het slaan van een tegenstander. De scheidsrechter zou de rode kaart hebben gegeven op advies van een van zijn assistenten.

Vandaag zal Feyenoord een schriftelijke verklaring moeten inleveren. Daarvoor zal de huisjurist van Feyenoord eerst de beschikbare beelden bestuderen, zo meldt het AD. Vanavond al kan dan een eventueel schikkingsvoorstel verwacht worden van de aanklager. Indien dat schikkingsvoorstel niet geaccepteerd wordt, volgt donderdag een zitting bij de tuchtcommissie.




Tags

elia schikkingsvoorstel aanklager bestuderen eljero huisjurist lezing schriftelijke tuchtcommissie zitting

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 74.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane afkomst borges canada casper dubbelq duitsland geweld groningen gronings hancko karremans kern knvb larin middenveldert nederland persie pvv ramp resink sauer stije topscorer vance vitesse vlag vlaggen vvd yesilgoz