Transparent
Inloggen
Sluiten

Manu: 'hier ga ik wakker van liggen'

24 mei 2015 19:55

Elvis Manu realiseerde zich na afloop dat hij de kans had gehad om Feyenoord in de verlenging op 2-0 te schieten. Vlak daarna beslisten de Friezen de wedstrijd. 'Ik loop alleen op de goal af, maar Nordfeldt pakt hem goed. Wat ik anders had moeten doen? Ik had hem achteraf hoog binnen moeten schieten, in plaats van laag over de grond. Dan win je de wedstrijd gewoon, daar ben ik van overtuigd. Dat kan ik mezelf aanrekenen,' zo gaf de aanvaller aan bij Fox Sports.

Manu was dit seizoen de held in de Europese campagne. Dat zit er volgend seizoen niet in. 'Geen Europees voetbal, hier ga ik wakker van liggen,' zo baalde hij van het mislopen van Europese plaatsing.




Tags

wakker baalde beslisten campagne elvis fox nordfeldt realiseerde verlenging

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 67.894 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

atletico beelen benfica berg borges bos dtk gent gravis hadj hancko jordan kraaij kuip madrid marktwaarde middlesbrough nassr persie plug porto rav socrates steijn tengstedt trainingskamp trauner watanabe wehave willykment