Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Wonderen beslist zondagochtend over meespelen

5 oktober 2002 12:31 - Feyenoord.nl

Verslaggever: K

Het is nog altijd niet duidelijk of Feyenoord zondag in de klassieker tegen Ajax in De Kuip kan beschikken over Kees van Wonderen. De centrale verdediger van de Rotterdammers liep vorig weekend een hamstringblessure op en is daarvan nog niet volledig hersteld. Van Wonderen werd de afgelopen dagen voltijds medisch behandeld. Zaterdagochtend werd hij op het trainingsveld getest. Een beslissing werd er echter nog niet genomen, in tegenstelling tot wat de Supportersvereniging eerder vanmorgen meldde. Van Marwijk wil daarmee tot het laatste moment wachten. De trainer van Feyenoord laat uiteindelijk de keuze aan Van Wonderen zelf. Als hij zich fit genoeg acht, staat hij zondagmiddag in de basis. Ferry de Haan is zijn eventuele vervanger.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

wonderen zondagochtend ferry haan klassieker kuip marwijk supportersvereniging voltijds

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 47.444 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aankunnen acardipane arne beelen caat carranza compenseert hancko hassel intensiteit inter ivanusec kapitale koeman kraaij liverpool middenveldert moder persie priske ramiz read sliti slot smal trump twente ueda willykment zerrouki