Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord opnieuw in 'gezonde' categorie 3

12 maart 2015 14:29 - Feyenoord.nl

Feyenoord voor het tweede jaar op rij door de licentiecommissie van de KNVB ingedeeld in Categorie 3, de hoogst mogelijke categorie waarin alleen clubs worden geplaatst die volgens de voetbalbond ‘gezond beleid voeren en ook gezond zijn’. De categorie indeling wordt bepaald op basis van de ingediende jaarcijfers 2013-2014 en de prognosecijfers 2014-2015.
Feyenoord bevindt zich in een select gezelschap in Categorie 3. In totaal zijn slechts negen betaald voetbalorganisatie ingedeeld in deze hoogste categorie.

Feyenoord maakte in april 2014 de promotie naar Categorie 3, wat een beloning was voor de fors verbeterde financiële positie van de club in relatief kort tijdsbestek. Waar Feyenoord destijds nog over een negatief eigen vermogen beschikte, is dat inmiddels al helemaal weggewerkt. De club verwacht bovendien dit seizoen opnieuw een forse winst te gaan boeken. ‘Uiteraard zullen we de ingezette koers vasthouden, om ook in de toekomst financieel gezond te blijven.’

Meer op Feyenoord.nl




Tags

gezelschap indeling ingediende ingezette knvb koers licentiecommissie prognosecijfers promotie select verbeterde

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meer dan 41.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane arnesen beelen deals dtk gimenez hadj hancko hartman hwang kloesse kraaij moussa nijhuis paixao persie priske santigoal slot smal socrates stengs term timber utrecht var wehave winsten zechiel zerrouki