Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord wil beloftenelftal in beloftencompetitie houden

3 maart 2015 06:45

Feyenoord wil niet meedoen aan de nieuwe voetbalpirmaide en haar tweede elftal laten doorstromen in de landelijke divisie. De club houdt vast aan de beloftencompetitie en heeft inmiddels negen andere clubs als medestanders gevonden, zo laat Martin van Geel in Langs de Lijn weten. "We hebben de voor- en nadelen tegen elkaar weggestreept. Het is voor ons beter om een goede beloftencompetitie op te tuigen. Dan is het beter om op maandag te spelen dan in het weekeinde. Er zitten teveel kosten aan verbonden. Wij moeten nog elke euro omdraaien. Voor ons blijven er gewoon teveel nadelen aan kleven."




Tags

beloftencompetitie beloftenelftal kleven medestanders tuigen voetbalpirmaide weekeinde weggestreept

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 62.678 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen costa danall diarra doukoure dtk gasiorowski hadj hancko hartman huur jong kloese knvb koni kraaij logan lotomba marktwaarde marquis middenveldert moussa nadje pascal sobat struijk wehave willykment yarek zeze