Transparent
Inloggen
Sluiten

Levski Sofia hekelt UEFA

6 september 2002 12:17

Verslaggever: K

Een woordvoerder van levski Sofia liet weten dat de club de verklaring omtrent de rechtmatigheid van de opgestelde speler van Dynamo Kiev woord voor woord zal laten onderzoeken 'en als er een minimale kans op succes is, zullen wij de beslissing aanvechten' aldus de woorvoerder in het Bulgaarse Topsport. De woordvoerder hekelde de opstelling van de UEFA, die volgens hem gericht is tegen de Oost-Europese ploegen. De UEFA zou vanwege de tv-rechten zo min mogelijk Oost-Europese clubs in de Champions League zien.

Meer op




Tags

uefa levski sofia hekelt oost aanvechten dynamo hekelde kiev minimale rechtmatigheid woorvoerder

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 59.767 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aanblijven agyekum almelo benita bueno cambuur danall dordrecht egeli eredivisie hartman heracles jong kloese koks kraaij marquis middenveldert milambo moussa paixao persie read romano sauer sliti slot sobat sterkhouders willykment