Transparent
Inloggen
Sluiten

Steun Feyenoord donderdag in de Europa League

1 oktober 2014 08:00

Feyenoord speelt aanstaande donderdag de eerste thuiswedstrijd van dit seizoen in de groepsfase van de Europa League. Standard Luik, dat de eerste groepswedstrijd met 2-0 wist te winnen van HNK Rijeka, komt dan op bezoek in De Kuip.

Ook in Europa kan Feyenoord de steun van haar trouwe legioen goed gebruiken. Kom dus donderdag naar het stadion en steun de ploeg van trainer Fred Rutten in de jacht op de eerste zege in de groepsfase! Tot dusver werden circa 30.000 kaarten voor dit duel verkocht.




Tags

circa groepswedstrijd hnk kuip legioen luik rijeka rutten standard trouwe

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meer dan 80.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane aviator eredivisie espn groningen hanegem heitinga hwang jansen klas larin lotomba lukkien moussa nieuwkoop persie prutser read santigoal sauer slot steijn targhalline tengstedt tevoorbarig timber ueda utrecht valente watanabe