Transparent
Inloggen
Sluiten

Mathijsen kan niet blij zijn: 'schaamte overheerst'

29 augustus 2014 00:00 - NUsport

Joris Mathijsen liet tegenover NUsport weten nog niet blij te kunnen zijn met de zege van Feyenoord. "Dit is een wedstrijd die je nooit meer wilt meemaken. Je gaat bijna af als een gieter en dan win je in de laatste minuut. En nu is iedereen blij", zo verzucht de routinier. "Ik heb geen gevoel van opluchting. Misschien komt dat nog, maar ik ben absoluut niet blij. Dit heb ik nooit meegemaakt. Misschien is het nog die schaamte. Ik schaamde me kapot na de 3-3."

Lees het volledige interview met Mathijsen op NUsport

Meer op NUsport




Tags

mathijsen schaamte overheerst gieter joris routinier schaamde verzucht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 62.476 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arnesen brentford costa danall diarra doukoure gasiorowski hadj hancko huur jong kloese knvb koni kraaij logan marktwaarde marquis middenveldert milambo moussa nadje nathan pascal sobat struijk wehave willykment yarek zeze