Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord - Besiktas bijna uitverkocht

26 juli 2014 11:05 - Feyenoord.nl

De kaartverkoop voor clubkaarthouders voor de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Besiktas in de derde voorronde van de Champions League is zaterdagochtend om 9.00 uur van start gegaan. In het eerste half uur zijn circa 2.000 kaarten voor dit duel verkocht. Dat betekent dat er nog een beperkt aantal losse wedstrijdkaarten verkrijgbaar is.

Seizoenkaarthouders kunnen aanstaande woensdag automatisch de wedstrijd van Feyenoord tegen Besiktas bezoeken. Feyenoord tegen Besiktas wordt woensdag om 20.00 uur gespeeld in De Kuip.

Meer op Feyenoord.nl




Tags

besiktas circa clubkaarthouders kuip voorronde wedstrijdkaarten

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 76.003 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane borges broers bullaude cucurella duitsland emmen frankrijk hake hamas hancko israel joseph kernwaarden kirk koeman nederland oefenmeester oosting oranje persie qatar sauer slowakije timber trump twente ueda valente wereldkampioen