Transparent
Inloggen
Sluiten

Gudde: percentage van transfers dat we mogen herinvesteren in spelersgroep loopt nu fors op

20 juli 2014 16:37 - Rijnmond.nl

Nu ook het eigen vermogen van Feyenoord weer flink in de plus staat kan Feyenoord ook weer gaan denken aan het versterken van de selectie. "We gaan in samenhang met de Vrienden van Feyenoord bekijken hoeveel we gaan herinvesteren en hoe de inkoop van de eigen aandelen gaat plaatsvinden. Bij een negatief eigen vermogen konden we niet meer dan vijftien procent herinvesteren, maar dat percentage loopt nu fors op."

Beluister volledige interview met Gudde op Rijnmond.nl

Meer op Rijnmond.nl




Tags

herinvesteren gudde beluister inkoop rijnmond samenhang

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 150.303 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane alt anis bankgarantie barcelona bommel bronckhorst cambuur censuur eenhoorn eredivisie figuren hadj interne ittihad kloese koeman moussa nederland nelson ongehoord rigaux rvc saudische sjaakf targhalline telegraaf valente vitesse zechiel