Transparent
Inloggen
Sluiten

Zoon De Guzman maakt debuut voor Feyenoord

3 juni 2014 08:03 - Telegraaf.nl

Feyenoord heeft de zoon van Jonathan de Guzman een plaats gegeven binnen de jeugdopleiding. Het zoontje van international, de in Nederland bij zijn moeder wonende Jaden, is door Feyenoord gescout en maakte afgelopen week zijn debuut voor de jongste jeugdploeg van de Rotterdamse club, zo meldt De Telegraaf.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

guzman gescout jaden jeugdploeg jonathan nederland telegraaf wonende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Feyenoord E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Feyenoord E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 51.045 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

acardipane beelen bueno carranza gimenez groningen hadj hancko hartman hwang jong kloese marktwaarde middenveldert milambo moder moussa osman paixao persie quilindschy read rvp smal timber trauner ueda wehave wellenreuther zerrouki